« Nogomet
objavljeno prije 4 godine i 10 mjeseci
EURO 2012

Raspored utakmica na Europskom prvenstvu u nogometu

Pogledajte raspored utakmica po skupinama na EURU 2012 u Poljskoj i Ukrajini, rezultate i tablice

Raspored utakmica po skupinama
Raspored utakmica po skupinama (Arhiva)
Više o

Euro 2012.

,

europsko prvenstvo u nogometu

,

raspored utakmica

,

skupine EURO 2012

,

europsko prvenstvo u nogometu 2012

,

rezultati

,

tablice po skupinama

,

euro 2012 raspored

,

UEFA

,

Hrvatska-Italija

,

Hrvatska - Irska

,

hrvatska španjolska

,

kladionica

Raspored utakmica na Europskom prvenstvu u nogometu u Poljskoj i Ukrajini po skupinama, četvrtfinalu, polufinalu i finalu, rezultate i tablice:

SKUPINA A: Poljska, Grčka, Rusija, Češka

1. kolo - 8. lipnja:

Poljska - Grčka (Varšava, 18 sati) 1:1

Rusija - Češka (Wroclaw, 20.45 sati) 4:1

2. kolo - 12. lipnja:

Grčka - Češka (Wroclaw, 18 sati) 1:2

Poljska - Rusija (Varšava, 20.45 sati) 1:1

3. kolo - 16. lipnja:

Grčka - Rusija (Varšava, 20.45 sati) 1:0

Češka - Poljska (Wroclaw, 20.45 sati) 1:0

Tablica skupine A:

1 Češka   3 -1 6

2 Grčka   3  0  4

3 Rusija   3 +2 4

4 Poljska 3 -1  2

 

SKUPINA B: Nizozemska, Danska, Njemačka, Portugal

1. kolo - 9. lipnja:

Nizozemska - Danska (Harkov, 18 sati) 0:1

Njemačka - Portugal (Lviv, 20.45 sati) 1:0

2. kolo - 13. lipnja:

Danska - Portugal (Lviv, 18 sati) 2:3

Nizozemska - Njemačka (Harkov, 20.45 sati) 1:2

3. kolo - 17. lipnja:

Portugal - Nizozemska (Harkov, 20.45 sati) 2:1

Danska - Njemačka (Lviv, 20.45 sati) 1:2

Tablica skupine B:

1 Njemačka     3 +3  9

2 Portugal        3 +1 6

3 Danska         3 -1 3

4 Nizozemska  3 -3 0

 

Pratite Metro portal i vijesti s Eura 2012 na Facebooku

SKUPINA C: Španjolska, Italija, Irska, HRVATSKA

1. kolo - 10. lipnja:

Španjolska - Italija (Gdanjsk, 18 sati) 1:1

Irska - HRVATSKA (Poznan, 20.45 sati) 1:3

2. kolo - 14. lipnja:

Italija - HRVATSKA (Poznan (18 sati) 1:1

Španjolska - Irska (Gdanjsk, 20.45 sati) 4:0

3. kolo - 18. lipnja:

HRVATSKA - Španjolska (Gdanjsk, 20.45 sati) 0:1

Italija - Irska (Poznan, 20.45 sati) 2:0

Tablica skupine C:

1 Španjolska 3 5 7
2 Italija 3 2 5
3 Hrvatska 3 1 4
4 Irska 3 -8 0

 

 

SKUPINA D: Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

1. kolo - 11. lipnja

Francuska - Engleska (Donjeck, 18 sati) 1:1

Ukrajina - Švedska (Kijev, 20.45 sati) 2:1

2. kolo - 15. lipnja

Ukrajina - Francuska (Donjeck, 18 sati) 0:2

Švedska - Engleska (Kijev, 20.45 sati) 2:3

3. kolo - 19. lipnja

Švedska - Francuska (Kijev, 18 sati) 2:0

Engleska - Ukrajina (Donjeck, 20.45 sati)

Tablica skupine D

1 Engleska 3 2 7
2 Francuska 3 0 4
3 Švedska 3 0 3
4 Ukrajina 3 -2 3

 

ČETVRTFINALE:

21. lipnja (Varšava, 20.45 sati) Portugal - Češka 1:0

22. lipnja (Gdanjsk, 20.45 sati) Njemačka - Grčka

23. lipnja (Donjeck, 20.45 sati) Španjolska - Francuska

24. lipnja (Kijev, 20.45 sati) Engleska - Italija

 

POLUFINALE

27. lipnja (Donjeck, 20.45 sati) A1/B2 - C1/D2

28. lipnja (Varšava, 20.45 sati) B1/A2 - D1/C2

 

FINALE:

1. srpnja - Kijev (20.45 sati)

07.06.2012. 18:15:00
    
Novi komentar
nužno
nužno

skrolaj na vrh